narty salomon

Idzie wiosna- kupuj narty!

Zima już za nami, coraz bardziej wybiegamy myślami w kierunku wakacji. Jest to jednak jedna z lepszych okazji do kupowania sprzętu zimowego. Wiele sklepów chce się pozbyć zeszłorocznej kolekcji. Dlatego wiele cen wywindowanych na sezon zimowy, na wiosnę jest znacząco obniżane. Pozwala to kupić sprzęt wysokiej jakości w przystępnych cenach. Polecam przeglądać sprzęt narciarski na wiosnę i mimo, że się skończyła i dużo chętniej patrzymy w kierunku lata, to warto się zainteresować atrakcyjnymi wiosennymi cenami sprzętu zimowego.

Obniżki posezonowe już trwają. Wśród wielu producentów, których sprzęt przeglądam w tym roku najbardziej przyciągnęły mnie przeceny sprzętu marki Salomon, a konkretniej narty Salomon Q-90. Jest to stabilna i przewidywalna narta dla ludzi zaczynających przygodę z freeridem. Rdzeń wykonany w całości z drewna zapewnia narcie stabilność, amortyzację oraz sprężystość. Ciekawym rozwiązaniem tej narty jest wzmocnienie krawędzi, które przez to stały się szersze. Dzięki temu narty są wytrzymalsze i lepiej zachowują się w skręcie. Będą do tego trwalsze. Narta ma również podkładkę pulse pad- warstwę gumy wzdłuż krawędzi w najbardziej narażonych na uszkodzenia oraz zapewnia płynniejszą jazdę.

Konstrukcja narty jest wykonana w technice półprzekładkowej. Jest to połączenie ścianek bocznych wykonanych z tworzywa ABS w części środkowej z samonośną konstrukcją w dziobach i piętkach. Dzięki temu narta ma większą tolerancję na błędy. Profil to już dobrze znany z innych nart Salomon utility rocker, który jest najbardziej uniwersalnym profilem tego producenta.

Jeśli planujesz zmieniać sprzęt narciarski, to może warto zainteresować się tym na wiosnę, kiedy producenci znacząco obniżają ceny. Osobom zaczynającym zabawę z freeridem polecam narty salomon Q-90. Jest to narta wybaczająca dużo błędów i łatwo prowadząca się, a przede wszystkim jest to narta godna polecenia dla wszystkich chętnych na zabawę w puchu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s